Skvelé online kasíno “Jackpots in a Flash”

Ste pripravení hrať najlepšie kasínové hry online? Mysleli sme si to!

Jackpot v kasíne Flash je hrdý na to, že vám môže priniesť obrovský výber hracích automatov , stolových hier, hier s okamžitou výhrou a všetko medzi tým. Sortiment kasínových hier je rozsiahly a vy si ich môžete užiť na počítači alebo si zobrať zábavu so sebou, nech ste kdekoľvek, a hrať ich na telefóne či tablete.

Hry v online kasíne bežia na najmodernejšom softvéri, ktorý je stále aktuálny. To umožňuje ponúknuť vám neuveriteľný výber kasínových hier, ktoré sú prístupnejšie ako kedykoľvek predtým. Keď sa zaregistrujete v kasínach Jackpot v kasíne Flash, máte istotu, že kasínové hry špičkovej úrovne vám vyhovujú, bez ohľadu na to, čo hľadáte – rýchla zábava automatov; vzrušenie z porážky dílera blackjackov; vzrušenie zo stávkovania na výherné číslo v rulete ; alebo len šťastie v hre s okamžitými výhrami.

Bonusy a promočné akcie

Jackpots In a Flash ponúka pomerne obšírnu škálu rôznych promočných akcií. Prvé spomeňme Bonusové koleso, ktoré sa „odomyká“ prvým vkladom. Ďalej tu je promočný kalendár, čo je obdoba starých známych Denných ponúk. Zrejme i tak pre mnohých kasínových hráčov bude najzaujímavejšou akciou Vernostný program. VIP program ponúka množstvo benefitov – Zdvojnásobené body za hranie určených hier i rýchlejšie zbieranie bodov hraním ľubovoľných hier.

Jackpots in flash

Prvých 2500 vernostných bodov sa získava za prvý vklad. Ďalej sa body získavajú uskutočňovaním stávok so skutočnými peniazmi. 1 bod sa udeľuje za pretočené €1 na automatoch, €5 na stolných hrách, €10 na ruletách, €20 na video pokri, baccarate a €100 na klasickom blackjacku a na všetkých Aces Video Pokroch. Body sa dajú zamieňať len v počte 5.000 a to za €5 bonusových kreditov. Označenie „bonusových“ je dôležité, lebo sa na takéto vzťahujú stávkové požiadavky.

Vernostný program kasína je 4-stupňový, pričom na prvom stupni začínajú všetci hráči bez výnimky. Na postup na druhý stupeň je potrebné počas kalendárneho mesiaca nahrať 10-tisíc bodov (t.j. pretočiť minimálne €10.000), ďalšie stupne začínajú na 25-tisíc bodov a 754-tisíc bodov. Ak očakávate, že vernostné benefity budú zahrňovať rýchlejšie výbery, nižšie stávkové požiadavky či služby manažéra, žiaľ zostanete sklamaní. Na zámenu bodov máte 60 dní od ich získania.

Uvítací bonus, ktorý ponúka Jackpots v kasíne Flash, patrí medzi najvyššie v odvetví hazardných hier online. Upozorňujeme, že tento jackpot v rámci uvítacieho bonusu Flash je k dispozícii iba novým hráčom. Neodmeňuje hráčov len za jeden či dva, ale za prvé štyri vklady. Bonusy sú identické – 100% do €600. Znamená to, že takto sa dá ku svojim vkladom získať až €2.400 zadarmo.  Skúsenejší hráči už vedia, že kvalitu bonusovej ponuky určujú podmienky. Stávkové požiadavky na uvítací bonus činia 50-násobok hodnoty bonusových peňazí. Po ich splnení si môžete bonusové peniaze vybrať. Pamätajte pri pretáčaní na to, že rôzne hry sa rôznou mierou podieľajú na odrátavaní zo sumy potrebnej na pretočenie.

Jackpot v záblesku má obrovskú zbierku kasínových hier a automatov…

Existuje veľa hracích automatov Microgaming a tí, ktorí sa zaujímajú o progresívne jackpoty, si môžu tiež vychutnať niektoré progresívne hracie automaty, ako je slot Mega Moolah, slot Major Millions.

Okrem týchto automatov má kasíno jackpots in a flash aj rôzne stolové hry s rôznymi variantmi blackjacku, ako je blackjack Atlantic City, blackjack Double Exposure, európsky blackjack, blackjack Multi Hand, blackjack Bonus a klasický blackjack atď.

Radi si zahráte ruletu? Jackpot  má veľa variantov rulety, ako napríklad francúzska ruleta, európska ruleta, americká ruleta, Premier ruleta a progresívna ruleta Royale.

Jackpots in flash

Ak túžite si užiť hry Live Dealer ani v tom nie je žiaden problém keďže jackpoty v kasíne typu flash tiež obsahujú živé kasíno, kde si môžete zahrať so živým predajcom.

Hry si môžete zahrať zadarmo, na skúšku, po kliknutí na možnosť „Demo“.

Najlepšia časť o herných zážitkoch na jackpotoch v flash kasíne je to, že hry, ktoré má, sú kompatibilné s mobilom. Je optimalizovaný pre zariadenia Android a iOS, ktoré sú v súčasnosti najpoužívanejšími zariadeniami.

BEZPEČNOSŤ V KASÍNE

Kasíno používa šifrovanie SSL na ochranu vašich citlivých údajov. Úlohou šifrovania SSL je zachovať nečitateľnosť vašich osobných údajov, ktoré ste zadali na webových stránkach, a ubezpečuje sa, že nikto nemôže čítať vaše údaje.

AKO VLOŽIŤ PENIAZE ?

Slovenskí hráči môžu v Jackpots In a Flash spraviť vklad deviatimi metódami. Samo kasíno odporúča platbu prostredníctvom kreditných kariet VISA alebo MasterCard. Ak vám táto metóda nevyhovuje, siahnuť môžete aj po debetných kartách, Skrille, Paysafecard, EntroPay VISA, MuchBetter, Skrill 1-Tap, Netellere alebo EcoPayz. Pokiaľ nie je napísané inak, činí minimálny vklad €10.

Jackpots in flash

Pri výberoch platí 24-hodinový časový úsek, počas ktorých môžete túto požiadavku zvrátiť. Kasíno taktiež nerieši žiadosti o výber medzi štvrtkom večera až po pondelok ráno. Ak je to možné, tak na výber sa uskutoční tá istá metóda, aká bola použitá pri vklade. Na výber sa môžu vzťahovať poplatky a rovnako môžete byť požiadaní o kópie dokladov a výpisov pre overenie totožnosti.

VÝHODY:

 • Dobrý výber hier
 • Plne kompatibilný s mobilnými zariadeniami
 • 24/7 živá podpora zákazníkov
 • Okamžitá hra
 • Živé kasíno
 • SSL šifrované a schválené spoločnosťou eCogra
 • Viacnásobné metódy výberu.
 • K dispozícii je živý chat, podpora je dostupná aj prostredníctvom e-mailu.
 • Mega moolah jackpot môže byť až 5 miliónov dolárov

ZÁPORY:

 • Žiadna telefonická podpora.
 • miestami neprehľadná stránka
 • slabo spracovaná sekcia FAQ

zdroj:
https://www.jackpotsinaflash.com/   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *